Mobilya Montajı

Siverek Mobilya Montajı

Mobilya Montajı

Mobilya Montajı

Kanmaz Nakliyat olarak Siverek  Mobilya  banyo dolabı, mutfak dolabı, portmanto, pergole, yatak odası, masalar, lambiri, kapı, klasik mobilya, ofis-büro mobilyaları, tv ünitesi, mobilya montaj – tamiri gibi hizmetler vermekteyiz.
Eğer bir mobilyacıya ihtiyacınız var ise sizlere hizmet vermekten onur duyarız. Ekip olarak yüksek kalitedeki ürünleri uygun fiyatlara teslim etmekteyiz. Ayrıca servis hizmeti almak zorunda değilsiniz planladığınız ürünle alakalı fikir almak için de 0 537 993 4765  nolu telefondan bizleri çekinmeden arayabilirsiniz.

Şanlıurfa  bölgesi haricinde yukarıdaki menüde bulunan semtlere de hizmet vermekteyiz. Uzman kadromuzla talebinizle hemen ilgilenir ve mümkün olan en kısa sürede sizleri çözüme kavuştururuz.

Kanmaz Nakliyat olarak hizmet bölgelerimiz sadece Siverek ile sınırlı değildir. Viranşehir, Hilvan, Akçakale, Bilecik, Suruç, Harran, Bozova ve Merkez ilçelerine de hizmet vermekteyiz.

Servis hizmeti verdiğimiz bölgelerin dışında kalıyorsanız yoğunluğumuza bağlı olarak civar semtlere de hizmet verme şansımız olabilir ancak bu durumu 0 537 993 4765 numaralı telefonu arayıp bilgi almanız gerekmektedir.

Siverek Mobilya Montajı Telefon Numarası: 0 537 993 4765

Hacı Ömer Mahallesi, hacı ömer mh, Siverek Cd. no:45, 63600 Siverek/Şanlıurfa

0 537 993 4765

Paylaş

Web Sitemizi Sosyal Medyada Paylaşarak Birçok Kişiye Duyurabilirsiniz.

© 2021 Siverek Nakliyat Kurumsal web Sitesi, Web Tasarım: Cemil KANMAZ