Hakkımızda

Kurumsal Tanıtım

Siverek Kanmaz Nakliyat, 1998 yılında Şanlıurfa'nın Siverek ilçesinde Sayın Cemil KANMAZ tarafından kurulmuştur. Kurulduğu ilk günde Siverek ilçesinde "Profosyonel Nakliyat" kavramını sokmuştur. Geçmişte taşımacılık eski model pikap ve kamyonlarla ev sahibinin kendisinin evini taşımasıyla yapılmaktaydı.  Nakliyatçı sadece eski model bir pikap ile taşınan kişinin eşyalarını taşır, diğer işlere çok da yardımcı olmazdı. Kanmaz Nakliyatın kuruluşu ile birlikte Nakliyat işinin bir ekip işi olduğu, Siverek halkına ve vatandaşlara gösterildi. Kanmaz Nakliyat ekibimiz taşınacak evin tüm işlerini yapmaktadır. Mobilyalar, profosyonel ustalarımızca sökülmekte ve montajlanmaktadır. Yine beyaz eşyalarınız da işinin uzmanı çalışanlarımızca sökülüp aynı hassasiyetle kurulmaktadır. Çamaşır ve Bulaşık makinelerinin tüm giderleri elektrik ve su tesisatları yine çalışanlarımızca montajlanmakta, bu işler için ek ücret istenmemektedir. Evini taşıyacak müşterimizin tek yapacağı bizlere adresi vermek olacaktır. Sizler çayınızı kahvenizi yudumlarken eviniz profosyonel çalışanlarımız tarafından taşınacaktır. 

siverek-nakliyat00001
siverek-nakliyat00002
siverek-nakliyat00003
siverek-nakliyat00004
siverek-nakliyat00005

Kanmaz Nakliyat olarak aşağıdaki sektörlerde hizmet vermekte ve lider konumdayız.

Siverek içi  Evden Eve Nakliyat

Siverek dışı- Şanlıurfa ve İlçeleri Evden Eve Nakliyat

İller Arası Nakliyat

Ofis Taşımacılığı

Ev Taşımacılığı

Asansörlü Taşımacılık

Pikap Taşımacılığı (Siverek Pikap)

İnşaat Sonrası Taşımacılık

Fuar Taşımacılığı

Organizasyon Taşımacılığı

Mobilya Montajı

Beyaz Eşya Montajı

Yukarıda sayılan tüm sektörlerde Siverek içinde lider konumdayız.  Bugün ev taşıyacak bir vatandaşın internette araştırdığı ilk şey "acaba kim benim evimi ucuza taşır?" sorusu olmaktadır. Ev taşımanın tek kriteri ucuzluk değildir. Bugün evi 100 TL ucuza taşıtıp binlerce liralık mobilyalarınızın zarar görebileceğini unutmamalısınız. Bu nedenle köklü ve güvenli firmalarla çalışarak hem eşyalarınızın güvenliğini sağlamış olursunuz hem de uygun fiyatla evinizi taşımış olursunuz. Bu konuda firmamız her zaman müşterilerine en kaliteli hizmeti sunmaktadır.

Kanmaz Nakliyat Olarak Tek ofisimiz Siverek'te değildir. İşte Şubelerimiz

Siverek nakliyat

Diyarbakır Nakliyat

Şanlıurfa Nakliyat

Şanlıurfa'nın Tüm İlçelerinde (Hilvan, Akçakale, Viranşehir, Harran, Haliliye, Eyyubiye, Karaköprü, Suruç, Ceylanpınar, Bozova, Birecik,) Şubelerimiz vardır. Buralarda da tek bir telefonunuzla nakliyat hizmeti vermekteyiz.

Şehirler arası nakliyat Firmaları ile doğrudan anlaşmalıyız. Bizlere tek bir telefonunuzla Türkiye'nin Tüm illerinden sizlere en uygun nakliyat firmasını temin edebilmekteyiz.

Kanmaz Nakliyat firmamız nakliyatın yanı sıra Mobilya ve Beyaz Eşya montaj - kurulum hizmeti de vermektedir. İl dışından Farklı firmalarca evlerini taşıtan müşterilerimize Siverek ilçesinde Mobilya - Beyaz eşya kurulum hizmeti vermekteyiz. Eşya montajlarında en karışık görünen işleri dahi çok kısa sürede tamamlamaktayız. 

siverek-nakliyat00001
siverek-nakliyat00002
siverek-nakliyat00003
siverek-nakliyat00004
siverek-nakliyat00005

1998 yılında başlatan Nakliyat sektöründeki ilerleyişimiz 2015 yılında www.sivereknakliyat.com web sitemizin kurulmasıyla sürdü. Web sitemizin kurulmasıyla birlikte firma telefonlarımızı hergün yüzlerce vatandaşımız aramaya başladı. Araç filomuza yeni araçlar ekleyerek tüm isteklere istenen zamanda cevap vermeyi başarmış bir firmayız. 2015 yılında kurduğumuz web sitemizi 2018 yılında yeni tasarımıyla sürdürmekteyiz. 

Bugün "Siverek Nakliyat" deyince akla ilk gelen firma "Kanmaz nakliyat" olup web sitesi https://www.sivereknakliyat.com" dur. Web sitemizi her gün yüzlerce ziyaretçi tarafından ziyaret edilmektedir. "Siverek'te Nakliyat, Siverekli Cemilden Sorulıur" sözünün doğruluğu 1998 yılından beri hergün kanıtlanmaktadır. Nakliyat sektöründe hizmet veren bir firma olarak olarak yaptığımız işin ciddiyetinde ve bilincindeyiz. Müşterinin eşyalarını sigortalı ve garantili olarak taşıyan ilk ve tek firmayız.

Kuruluşumuzdan bu yana bizleri her fırsatta arayan siz değerli müşterilerimize, bizlere maddi manevi destek sunan değerli dostlarımıza teşekkürü bir borç biliriz. Sizler olmadan bugünlere gelemezdik.

Saygılarımızla

Cemil KANMAZ

Kanmaz Nakliyat CEO

 


© 2024 Siverek Nakliyat Kurumsal web Sitesi, Web Tasarım: Koray ÇOKOL