Cemil KANMAZ

Kanmaz Nakliyat CEO

Cemil KANMAZ

Cemil KANMAZ

Siverek Evden Eve Nakliyat

Çarşamba, 03 Şubat 2021 15:59
Siverek İlçesi, Şanlıurfa ilinin en büyük ve en nadide ilçesidir. Ticaret hayatının en fazla olduğu, insanların sürekli gidip geldiği, alışveriş yaptığı ilçelerin başında gelir. Siverek ilçesi yemekleri, kültürüyle Şanlıurfa kültürünün devamı niteliğindedir. Bu kültürlerarası diyaloğun yanında Siverek, memur, öğretmen, polis, sağlıkçı, doktor ve askerlerin çokça bulunduğu bir ilçemizdir. Bu memurlarımız tayinleri çıktığında ilçeye gidiş ve dönüşlerinde nakliyat firmasına ihtiyaç duyarlar. Burada onların imdadına Siverek kanmaz Nakliyat, yetişir. Siverek Kanmaz nakliyat, lüks araçları ve profesyonel personeliyle evinizi güvenle taşır. Siverek evden eve nakliyat, Siverek şehirlerarası nakliyat sektöründe bölgenin en çok tercih edilen nakliyat firması, Kanmaz Nakliyat'tır. Kanmaz, Nakliyat'ın sahibi Sayın Cemil KANMAZ, işini büyük bir ciddiyetle yapmaktır. Müşteriler kesinlikle mağdur olmamaktadır. Aynı zamanda Siverek İlçesinde İlk Asansörlü ve Normal Nakliyat işini Cemil Kanmaz, başlatmıştır. Bugün Siverek ilçesindeki birçok insan nakliyat işlerinde Kanmaz Nakliyatı tercih etmektedir. Sebebi ise kurumsal olarak çalışması, işini düzgün ve dürüst yapmasıdır. Tabii fiyatları da uygundur. Siverek ilçesinde Evden eve nakliyat deyince ilk akla gelen isim Kanmaz Nakliyat, Siverek evden eve nakliyat, Kanmaz Nakliyattır

siverek nakliyat şirketleri 2019

Perşembe, 07 Şubat 2019 20:04
Siverek Nakliyat şirketleri içinde en sağlam ve hesaplısı Siverek Kanmaz Nakliyattır. Sizleri 7/24 kurumsal ofisimize ya da 0 537 993 47 65 numaralı telefonu aramaya devam ediyoruz

Siverek Evden Eve Nakliyat

Salı, 05 Şubat 2019 06:35
Siverek Kanmaz Evden eve nakliyat ile ürünlerinizi güveni, sigortalı ambalajla taşıyın. Siverek'ten tüm dünyaya nakliyat
Siverek ilçesinin en saygın nakliyat firması Siverek Kanmaz Nakliyat İş alımları açıktır. 7/24 bizleri 0 537 993 47 65 numaralı telefondan arayarak teklif verebilirsiniz.

Siverek Nakliyat'tan Kampanya

Cuma, 01 Şubat 2019 18:49

Siverek İlçesinin en köklü ve saygın naklitat firması Kanmaz Nakliyattan Büyük Kampanya.

Tayini çıkan veya tayin gelen memurlara  5 indirim. 2+1 fiyatına 3+1 ev taşıma. Ücretsiz sigorta.

Ayrıntılar için lütfen arayınız 0 537 993 47 65

Siverek Kanmaz Nakliyat firması olarak Siverek ilçesine tayini çıkan veya Siverek'ten il içi/il dışı tayini çıkan öğretmenlere nakliyat işlerini % 50 indirimli yapıyoruz. 

Bilgi için kanmaz nakliyat: 0 537 993 47 65

Siverek ilçesine atanan öğretmen arkadaşlarımızın 0537 993 4765 numaralı telefonu araması halinde kendilerine nakliyat, kiralık ev , spot beyaz eşya hizmeti verilir.

www.sivereknakliyat.com

cemil kanmaz

Siverek ilçesine atanan öğretmenlerimize görevlerinde başarılar diliyoruz. Siverek ilçesindeki nakliyat ve pikap ihtiyacınızda Kanmaz Nakliyat firmasını arayabilirsiniz. Çok uygun fiyatlarla eşyalarınıza zarar vermeden hassasiyetle taşıyoruz. 

Bunun yanında siverek ilçesinde kiralık ev 1+1 ev ihtiyacınızda yardımcı olmaktayız. Bizlere 

Siverek Kanmaz Nakliyat, Nakliyeciler Birliği verilerine göre Türkiye'de ulusal Nakliyat firmaları arasına girmeyi başardı. Ulusal İlk 100 firma arasında yerini alan firmamız Siverek'ten tüm dünyaya taşımacılık işiyle uğraşmaktadır.

Siverek Nakliyat Firması

Pazar, 27 Ocak 2019 16:12
Siverek Nakliyat sektörünün en büyük firması Kanmaz Nakliyattır. Siverek ilçesinde 1998'den günümüze nakliyat ile uğraşan tek firmayız. Bugün sektörün 50'sinden fazlasına hakim olan tek firmayız. Siverek Nakliyat için size bir telefon kadar yakınız.

© 2023 Siverek Nakliyat Kurumsal web Sitesi, Web Tasarım: Koray ÇOKOL